Info o Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů - hodnocení a parametry

Informace: Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů Svíčky a aromalampy Parks Candles London

Popis produktu: Inspirován Feng Shui, přenese do vašeho domova ty nejkrásnější vůně plné harmonie. Za difuzérem s ratanovými tyčkami stojí britská značka Parks, pro kterou jsou přírodní esenciální oleje základem, proto jsou jejich kousky správnou volbou v každém okamžiku i pro každou příležitost. Všechny složky, které difuzér obsahuje, splňují ty nejvyšší ekologické požadavky. Žádná ze složek nebyla testována na zvířatech. Výrobky jsou proto vhodné pro vegany. ♥ - Vůně: limetka, citrus - Objem: 250 ml - Délka tyček: 27 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů za skvělou cenu 839 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů

Lukáš
Pro mé potřeby je Parks Candles London Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů Parks Candles London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů Parks Candles London na zahradu

Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Parks Candles London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 839 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Parks Candles London
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů Svíčky a aromalampy
Cena zboží
839 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Parks Candles London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Parks Candles London), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.