Info o Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření - hodnocení a parametry

Informace: Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření Svíčky a aromalampy Ego Dekor

Popis produktu: Příjemné posezení s blízkými u šálku čaje. Pečení koláče. Čtení pohádkové knížky pod dekou. Tyhle kouzelné momenty rozehřívají naše srdce a jsou také nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro vůně okouzlujících svíček Goose Creek. Za touto firmou stojí poctivá práce rodiny Meece z Kentucky. Jejich svíčky nesou srdečnou domácí atmosféru, která zahřeje u srdce a jsou vyrobeny z čistých kvalitních vosků. Nezatěžují tak životní prostředí ani naše zdraví. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření za skvělou cenu 539 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření

Lukáš
Pro mé potřeby je Ego Dekor Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření Ego Dekor - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření Ego Dekor na zahradu

Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ego Dekor, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 539 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ego Dekor
- číslo EAN 859911005174 z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření Svíčky a aromalampy
Cena zboží
539 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Ego Dekor

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vonná svíčka ve skleněné dóze Goose Creek Eukalyptus, 75 hodin hoření) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ego Dekor), manuály 859911005174, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.