Info o Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření - hodnocení a parametry

Informace: Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření Svíčky a aromalampy Ego Dekor

Popis produktu: Vonné svíčky značky Ego Dekor pochází z USA, kde se vyrábí za použití nejkvalitnějších surovin. Okouzlí vás svojí intenzivní vůní, která s lehkostí provoní celý interiér. Svíčky jsou dlouhotrvající, celková doba hoření se pohybuje okolo 150 hodin. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření za skvělou cenu 649 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření

Lukáš
Pro mé potřeby je Ego Dekor Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření Ego Dekor - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření Ego Dekor na zahradu

Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ego Dekor, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 649 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ego Dekor
- číslo EAN 0814630026862 z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření Svíčky a aromalampy
Cena zboží
649 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Ego Dekor

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vonná svíčka v dóze Ego Dekor Útulný domov, 150 hodin hoření) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ego Dekor), manuály 0814630026862, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.