Info o Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate - hodnocení a parametry

Informace: Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate Svíčky a aromalampy Green Gate

Popis produktu: Domov plný krásných dekorací je snem každé ženy a v Bonami si myslíme, že i mnoha mužů. Pokud pokukujete po tomto doplňku, tak vězte, že to jistě bude ten pravý. Kousky od Green Gate jsou jednoduše skvělé a váš interiér dovedou k dokonalosti. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate za skvělou cenu 749 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate

Lukáš
Pro mé potřeby je Green Gate Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate Green Gate - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate Green Gate na zahradu

Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Green Gate, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 749 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Green Gate
- číslo EAN 5707463289113 z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate Svíčky a aromalampy
Cena zboží
749 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Green Gate

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vonná svíčka s vůní granátového jablka Green Gate) potřebujete dokumentaci od výrobce (Green Gate), manuály 5707463289113, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.