Info o VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá - hodnocení a parametry

Informace: VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá Vánoční dekorace VOLTRONIC®

Popis produktu: Dekorativní vánoční osvětlení, které upoutá ihned na první pohled. Světelné rampouchy můžete umístit jak do vnitřních prostor - např. na okno nebo Váš stromeček, tak i ven na Váš dům či do zahrady. LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit téměř až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky. Průměrn životnost LED diody je 2000 hodin svícení (normální žárovka cca 1000 hodin v závislosti na svítivosti). LED řetěz splňuje německé normy a je na něj vystaven certifikát bezpečnosti GS a splňuje stupeň krytí IP 44 (pro venkovní použití). Bez blikající funkce.    Technické údaje: délka světelné části: cca 5,5 m délka napájecího kabelu: cca 5 m celková délka: cca 10,5 m barva diod: studená bílá barva kabelu: transparentní 40 LED diod na 40 rampouchů větší rampouchy: výška 16 cm menší rampouchy: výška 11 cm vzdálenost mezi rampouchy: cca 14 cm příkon: 0,064 W 3,2 V na LED napájení: GS cerifikát, krytí IP 44 (vstupní napětí 100V-240V ~ 50/60 Hz, výstupní napětí 31V = 64 mA 2 W)   Obsah balení: 1 x dekorativní osvětlení rampouchy vč. napájení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá za skvělou cenu 359 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je VOLTRONIC® VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá VOLTRONIC® - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá VOLTRONIC® na zahradu

VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz VOLTRONIC®, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 359 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VOLTRONIC®
- číslo EAN 4048821437670 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá Vánoční dekorace
Cena zboží
359 Kč
Dostupnost
(Skladem) 13.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace VOLTRONIC®

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (VOLTRONIC® 2042 Vánoční dekorativní osvětlení - rampouchy - 40 LED studená bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (VOLTRONIC®), manuály 4048821437670, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.