Info o Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White - hodnocení a parametry

Informace: Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White Volně stojící lampy Bonami

Popis produktu: Designovou lahůdkou je právě tato volně stojící lampa, která zaujme na první pohled svou neotřelou konstrukcí. Tu můžete využít k odložení drobností jako je ovladač od TV či mobilního telefonu, ale můžete ji také ozdobit soškou či menším květináčem. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White za skvělou cenu 3 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Volně stojící lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White skvělá volba v kategorii Volně stojící lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White Bonami na zahradu

Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White Volně stojící lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875276817 z výroby
- produkt je v kategorii Volně stojící lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White Volně stojící lampy
Cena zboží
3 399 Kč
Dostupnost
28.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Volně stojící lampy Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Volně stojící lampa v dekoru dubového dřeva Kozena Oak White) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875276817, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.