Info o Vodní mlha set 7.5m - hodnocení a parametry

Informace: Vodní mlha set 7.5m Zavlažování DOMO

Popis produktu: Postřikovač Vodní mlha set 7.5m: Dopřejte si ochlazení v parném letním horku, které vám zajistí osvěžovací set postřikovače Vodní mlha. Jde o soustavu mikrotrysek, které si můžete kamkoliv libovolně nainstalovat. Pod pergolu, zahradní altán, či slunečník, na balkón, terasu, ale také do skleníku nebo třeba do stájí. Postřikovač Vodní mlha pomáhá snížit pocitovou teplotu až o 10 stupňů. Jeho instalace je snadná a zvládne i ji téměř každý pouze s použitím nůžek a kladívka. Osvěžovací set postřikovač Vodní mlha lze napojit na hadici nebo přímo na vodovodní kohoutek. Klíčové vlastnosti postřikovače Vodní mlha set 7,5 metrůVynikající osvěžení v teplých letních dnechKrátkodobé ochlazení prostoru až o 10°CK použití na balkónech, pergolách, pod slunečníky, na terasách, i ve sklenícíchJednoduchá montážPřímé napojení na hadici nebo vodovodní kohoutekSpotřeba vody 8-10 litrů za hodinu  Co je vodní mlha?Je to soustava mikrotrysek, které můžete libovolně instalovat kolem posezení. Hodí se i do výběhu domácích zvířat nebo stájí. Použití je možné i v tropických sklenících, kde rostliny vyžadují vysokou teplotu a vzdušnou vlhkost. Instalace je velice rychlá a jednoduchá. Instalace postřikovače Vodní mlhaPostačí vám pouze nůžky případně kladívko. Základem je vyměření vzdálenosti trysek. Ta je vymezena délkou spojovacích hadiček. Hadičky si nastříháte a na jednu nasadíte koncovku pro připojení k hadici nebo přímo vodovodního kohoutu. Přípojný díl obsahuje sítko, které zabraňuje případnému znečistění trysek. Proto je připojení vhodné pouze na čistou, tedy pitnou vodu. Dotažení převlečných matiček je pouze rukou, nepoužívá se žádné nářadí. V potřebné vzdálenosti napojíte první trysku a takto pokračujete dál, podle požadovaného množství trysek.  Na pevný – dřevěný – podklad přichytíte hadičky příchytkou s hřebíčkem, pokud instalujete na slunečník nebo plátěnou stříšku, použijete rychloklips. Jako poslední v řadě instalujete trysku se záslepkou, zde již není možné připojení dalšího dílu.Obsah balení:hadice 5×8 mm, délka 7,5 mmosazné zamlžovací trysky 5 kusů, 1 ks koncovázávěsné klipsy 5 kusůčepový adaptér a těsněníUpozornění:Není vhodné instalovat nad povrchy podléhající účinkům vlhka a nad kluzkou podlahu např. dlažba, kámen!!! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Vodní mlha set 7.5m za skvělou cenu 549 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vodní mlha set 7.5m

Lukáš
Pro mé potřeby je DOMO Vodní mlha set 7.5m skvělá volba v kategorii Zavlažování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vodní mlha set 7.5m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vodní mlha set 7.5m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vodní mlha set 7.5m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vodní mlha set 7.5m DOMO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vodní mlha set 7.5m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vodní mlha set 7.5m DOMO na zahradu

Vodní mlha set 7.5m Zavlažování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vodní mlha set 7.5m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada DOMO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vodní mlha set 7.5m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DOMO
- číslo EAN 6902480266904 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vodní mlha set 7.5m Zavlažování
Cena zboží
549 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažování DOMO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vodní mlha set 7.5m) potřebujete dokumentaci od výrobce (DOMO), manuály 6902480266904, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.