Info o Vinografie - hodnocení a parametry

Informace: Vinografie Nápoje, koktejly Grada

Popis produktu: Kniha Vinografie:Přehledná kniha Vás pomocí barevných infografik a ilustrací provede světem vína. Kromě stručné historie vína zjistíte, jak se víno vyrábí, jak si víno správně vybrat a jak ho pít. Nevíte, jak rozpoznat jednotlivé druhy a jak správně zkombinovat jídlo a víno, jakou vybrat sklenici, jak víno správně skladovat... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Vinografie za skvělou cenu 254 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nápoje, koktejly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vinografie

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Vinografie skvělá volba v kategorii Nápoje, koktejly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vinografie od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vinografie}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vinografie mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vinografie Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vinografie, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vinografie Grada na zahradu

Vinografie Nápoje, koktejly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vinografie i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 254 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vinografie na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027105700 z výroby
- produkt je v kategorii Nápoje, koktejly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vinografie Nápoje, koktejly
Cena zboží
254 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nápoje, koktejly Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vinografie) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027105700, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.