Info o Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním - hodnocení a parametry

Informace: Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním Jídelní židle Villa Style

Popis produktu:

Finest je stylovou židlí se sedákem čalouněným sametovou látkou a kovovou podnoží. Židle je inspirována skandinávským designem a díky své jednoduchosti skvěle doladí klasický i moderní interiér. Sedák a zadní stranu opěrky zdobí atraktivní detail geometrického prošívání.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním

Lukáš
Pro mé potřeby je Villa Style Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním Villa Style - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním Villa Style na zahradu

Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Villa Style, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Villa Style
- číslo EAN 9000000000636 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním Jídelní židle
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle Villa Style

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Villa Style Fialová sametová židle Finest II s prošíváním) potřebujete dokumentaci od výrobce (Villa Style), manuály 9000000000636, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.