Info o Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet - hodnocení a parametry

Informace: Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet Multitooly Victorinox

Popis produktu: Multitool Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet: Kvalitní švýcarské multifunkční kapesní nářadí VICTORINOX Swiss Tool X Plus Ratchet je vyrobeno v tradici nožů určených pro důstojníky švýcarské armády. Postupně tak vzniklo kompaktní a odolné nářadí, které v jediném nástroji kombinuje mnoho funkcí. Verze nářadí Plus Ratchet  obsahuje navíc ráčnu se šesti nástavci. Pracujete v oboru, kdy občas potřebujete přestřihnout drát nebo z něj odstranit izolaci? S nožem VICTORINOX Swiss Tool je i toto možné. Nářadí je vybaveno těmi nejlepšími nástroji. Najdete na něm třeba již zmíněný střihač tvrdých drátů, stahovačku drátů, odstraňovač izolace nebo ohýbačku drátů. Multifunkční kapesní nářadí VICTORINOX X Plus Ratchet je dodáváno v koženém pouzdře a má 38 funkcí. Klíčové vlastnosti multifunkčního kapesního nářadí Victorinox Swiss Tool X Plus RatchetMultifunkční kapesní nářadí VICTORINOX Swiss Tool X Plus Ratchet38 funkcíRáčna se šesti nástavciKožené pouzdroFunkce:tenké kleštěšroubovák 2mmšroubovák 3 mmnůžky na měkký a tenký drát až do 40 HRcšroubovák 5 mmotvírák na láhvešroubovák 7,5 mmnůžnůžkypilník na železopilka na železopilka na dřevovýstružník a bodeckřížový šroubovák 1 a 2dláto a škrabkaotvírák krabicohýbačka na drátodstraňovač izolace z drátůškrabka na dráty / střih izolaceotvírák na konzervypravítko (230 mm)pravítko (9 palců)přípravek pro vývrtkustřihač tvrdých drátůotvor na lankojednotlivé pojistkypojistkapouzdroráčna- nástavec šestihran 3- nástavec šestihran 4- nástavec křížový 0- nástavec křížový 3- nástavec zkrutný 10- nástavec zkrutný 15vývrtka s- mini šroubovákem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet za skvělou cenu 4 559 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Multitooly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet

Lukáš
Pro mé potřeby je Victorinox Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet skvělá volba v kategorii Multitooly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet Victorinox - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet Victorinox na zahradu

Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet Multitooly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Victorinox, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 559 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Victorinox
- číslo EAN 7611160006608 z výroby
- produkt je v kategorii Multitooly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet Multitooly
Cena zboží
4 559 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Multitooly Victorinox

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Victorinox Swiss Tool X Plus Ratchet) potřebujete dokumentaci od výrobce (Victorinox), manuály 7611160006608, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.