Info o Victorinox Hunter XT - hodnocení a parametry

Informace: Victorinox Hunter XT Multitooly Victorinox

Popis produktu: Nůž Victorinox Hunter XT: Kapesní nůž Hunter XT od švýcarské firmy Victorinox byl vyvinut ve spolupráci s myslivci speciálně pro lovecké účely a myslivost. Jednou z jeho funkcí je právě speciální vyvrhovací nůž, který běžně mezi víceúčelovými kapesními noži nenajdete. Další neocenitelnou vychytávkou jsou oválná očka pro palec na čepeli velkého zavíracího a vyvrhovacího nože, díky kterým je můžete otevřít pouze jednou rukou. K tomu přispívá i perfektně vyvážená dvoukomponentní střenka, která nabízí vynikající uchopení. Díky výraznější oranžové barvě bude nůž v přírodě dobře vidět. Nový standard mezi loveckými noži byl právě nastaven.  Klíčové vlastnosti nože Victorinox Hunter XTKapesní lovecký nůž vyvinut ve spolupráci s myslivciSplňuje vysoké standardy švýcarských nožůVictorinox Hunter XT disponuje vyvrhovacím nožemČepele mají oválná očka pro palec pro otevření jednou rukouBezchybné vyvážení a perfektní úchop dvoukomponentní střenkyOranžové provedení pro lepší viditelnost Rozměry (d × š × v):111 × 35 × 20 mm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Victorinox Hunter XT za skvělou cenu 1 279 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Multitooly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Victorinox Hunter XT

Lukáš
Pro mé potřeby je Victorinox Victorinox Hunter XT skvělá volba v kategorii Multitooly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Victorinox Hunter XT od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Victorinox Hunter XT}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Victorinox Hunter XT mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Victorinox Hunter XT Victorinox - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Victorinox Hunter XT, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Victorinox Hunter XT Victorinox na zahradu

Victorinox Hunter XT Multitooly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Victorinox Hunter XT i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Victorinox, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 279 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Victorinox Hunter XT na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Victorinox
- číslo EAN 7611160038166 z výroby
- produkt je v kategorii Multitooly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Victorinox Hunter XT Multitooly
Cena zboží
1 279 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Multitooly Victorinox

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Victorinox Hunter XT) potřebujete dokumentaci od výrobce (Victorinox), manuály 7611160038166, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.