Info o Víc než jen vietnamská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: Víc než jen vietnamská kuchařka Národní, regionální kuchařky Cpress

Popis produktu: Kniha Víc než jen vietnamská kuchařka:Uvařte si vietnamské speciality přímo u vás doma. Autoři, kteří vás povedou krok za krokem, jsou z těch nejpovolanějších – jedná se totiž o představitele druhé generace Vietnamců žijících v Česku. Podělí se s vámi o tipy a triky svých babiček, objasní vám původ jednotlivých jídel a jejich symbolický význam a upozorní vás na všechna možná úskalí přípravy oblíbených pokrmů. Ohromte své přátele a jejich chuťové buňky a připravte neopakovatelnou vietnamskou hostinu, na kterou budou všichni ještě dlouho vzpomína... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Víc než jen vietnamská kuchařka za skvělou cenu 258 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Víc než jen vietnamská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je Cpress Víc než jen vietnamská kuchařka skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Víc než jen vietnamská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Víc než jen vietnamská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Víc než jen vietnamská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Víc než jen vietnamská kuchařka Cpress - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Víc než jen vietnamská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Víc než jen vietnamská kuchařka Cpress na zahradu

Víc než jen vietnamská kuchařka Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Víc než jen vietnamská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cpress, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 258 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Víc než jen vietnamská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cpress
- číslo EAN 9788026416500 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Víc než jen vietnamská kuchařka Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
258 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Cpress

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Víc než jen vietnamská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cpress), manuály 9788026416500, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.