Info o Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black - hodnocení a parametry

Informace: Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black Kabelky Andrea Cardone

Popis produktu: Hledáte větší kabelku do práce, která bude nejenom krásná, ale také praktická a nerozpadne se při první příležitosti? Hledání je u konce. Italská značka Andrea Cardone používá k výrobě kabelek 100% hovězí kůži, tudíž vám tato kráska vydrží celé roky a bude stále jako nová. Už jste si vybrala tu svou? ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black za skvělou cenu 3 009 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kabelky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black

Lukáš
Pro mé potřeby je Andrea Cardone Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black skvělá volba v kategorii Kabelky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black Andrea Cardone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black Andrea Cardone na zahradu

Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black Kabelky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Andrea Cardone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 009 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Andrea Cardone
- číslo EAN 8056479064816 z výroby
- produkt je v kategorii Kabelky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black Kabelky
Cena zboží
3 009 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kabelky Andrea Cardone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Větší kožená kabelka přes rameno Andrea Cardone Black) potřebujete dokumentaci od výrobce (Andrea Cardone), manuály 8056479064816, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.