Info o Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 - hodnocení a parametry

Informace: Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 Grily Napolen Prestige Napoleon

Popis produktu: Luxusní plynový gril Napoleon Prestige BiPro 825 určený pro vestavění do konstrukce venkovní kuchyněPlynový gril je vybaven 5 hlavními nerezovými hořáky trubkovitého tvaru, 2 keramickými hořáky SIZZLE ZONE, 1 hořákem na uzení a zadním infračerveným hořákemHořáky dohromady dosahují výkonu 33,3 kWGriluje se na zvlněném litinovém roštu WAVE o celkové velikosti 5 474 cm2Kromě základního grilovacího roštu patří do výbavy vestavěného Napoleonu také ohřívací rošt, ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod GrilyKrby.cz nabízí zboží Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 za skvělou cenu 149 980 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily Napolen Prestige na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825

Lukáš
Pro mé potřeby je Napoleon Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 skvělá volba v kategorii Grily Napolen Prestige.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 od xkrát prověřeného e-shopu GrilyKrby.cz.


Honza
Na GrilyKrby.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 Napoleon - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 Napoleon na zahradu

Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 Grily Napolen Prestige Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu GrilyKrby.cz Napoleon, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 149 980 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Napoleon
- číslo EAN 0629162125170 z výroby
- produkt je v kategorii Grily Napolen Prestige


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu GrilyKrby.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825 Grily Napolen Prestige
Cena zboží
149 980 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » GrilyKrby.cz
Doručení Grily Napolen Prestige Napoleon

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vestavěný gril Napoleon Prestige BiPro 825) potřebujete dokumentaci od výrobce (Napoleon), manuály 0629162125170, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu GrilyKrby.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.