Info o Věšák Godot - hodnocení a parametry

Informace: Věšák Godot Dekorace PLUST

Popis produktu: Godot je dekorativní stojan na oblečení u kterého je jasně patrný odkaz na přírodní a fantastkní svět. Svým designem je velmi dobře přizpůsoben k využití v soukromých prostorách, ale steně tak i veřejných jako jsou čekárny nebo hotelové haly. K dispozici v několika barevných provedeních, nebo ve speciální světelné LED úpravě. V provedení RGB LED je součástí dálkový ovladač pro přepínání barev (bílá, zelená, červená, modrá, fuchsie, žlutá) a volby statického svícení nebo sekvenčního. Krásný doplněk jak interiéru, tak i exteriéru. Vyrobeno z nejkvalitnějšího polyethylenu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Věšák Godot za skvělou cenu 9 607 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Věšák Godot

Lukáš
Pro mé potřeby je PLUST Věšák Godot skvělá volba v kategorii Dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Věšák Godot od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Věšák Godot}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Věšák Godot mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Věšák Godot PLUST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Věšák Godot, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Věšák Godot PLUST na zahradu

Věšák Godot Dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Věšák Godot i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz PLUST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 607 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Věšák Godot na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PLUST
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Věšák Godot Dekorace
Cena zboží
9 607 Kč
Dostupnost
27.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Dekorace PLUST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Věšák Godot) potřebujete dokumentaci od výrobce (PLUST), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Lino.cz můžete zakoupit další produkty:
Dekorace - Zobrazit další produkty