Info o VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm - hodnocení a parametry

Informace: VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm Svítidla VenLouis

Popis produktu:

Závěsné světlo Borger připomínající láhev vína doplní každý interiér o vskutku originální a elegantní funkční doplněk. Spojení niklu a mosazi navíc vytváří překrásný lesklý stříbrný vzhled, který je doplněn o černý textilní kabel pro bezpečné zavěšení.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm za skvělou cenu 1 659 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je VenLouis VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentáře



Heureka VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm VenLouis - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>




Vlastnosti zboží VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm VenLouis na zahradu

VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz VenLouis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 659 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VenLouis
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm Svítidla
Cena zboží
1 659 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz




Doručení Svítidla VenLouis

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (VenLouis Stříbrné závěsné světlo Borger 36 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (VenLouis), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.