Info o Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm - hodnocení a parametry

Informace: Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm Tapety a nálepky Artgeist

Popis produktu: Jak jednoduše proměnit celý pokoj? A jak mu vdechnout opravdu originální podobu? Vsaďte na velkoformátové tapety! S nimi dosáhnete změny snadno a rychle! A proč zrovna ty od Artgeist? ● rychlá a snadná instalace ● tapeta je voděodolná a oděruodolná ● použité tiskové barvy jsou ekologické a zdraví nezávadné, nemusíte se tedy bát dát tapetu třeba do dětského pokoje ● tisk si udržuje stálobarevnost Nezapomeňte si k této tapetě pořídit odpovídající náčiní, ať máte vše pohromadě a mezi vámi a novým bydlením není jediná překážka! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm za skvělou cenu 1 969 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Artgeist Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm Artgeist - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm Artgeist na zahradu

Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Artgeist, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 969 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Artgeist
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm Tapety a nálepky
Cena zboží
1 969 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Artgeist

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Velkoformátová tapeta Artgeist Domino, 400 x 280 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Artgeist), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.