Info o Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer - hodnocení a parametry

Informace: Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer Hry a hračky (inactive) Done by Deer

Popis produktu: Mazleníčko, to je ta pravá dětská výživa plná radosti! A tak svým nejmenším udělejte radost a pořiďte jim překrásného plyšáka, který je svým tvarem i materiálem k pomuchlání. Done by Deer, to jsou přenádherné kousky stvořené pro rodiny, které věří, že život s dětmi a život v obklopení krásných věcí je dokonalou dvojkou. Vše je vytvořeno nejen pro děti, ale i pro rodiče. Děti díky barvám a tvarům jednotlivé kousky stimulují a probouzí v nich tvořivost, zatímco rodiče potěší pohled na skandinávsky laděný design. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer za skvělou cenu 1 029 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hry a hračky (inactive) na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer

Lukáš
Pro mé potřeby je Done by Deer Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer skvělá volba v kategorii Hry a hračky (inactive).


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer Done by Deer - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer Done by Deer na zahradu

Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer Hry a hračky (inactive) Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Done by Deer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 029 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Done by Deer
- číslo EAN 5712643306351 z výroby
- produkt je v kategorii Hry a hračky (inactive)


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer Hry a hračky (inactive)
Cena zboží
1 029 Kč
Dostupnost
18.01.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hry a hračky (inactive) Done by Deer

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Velká šedá mazlicí hračka Done by Deer) potřebujete dokumentaci od výrobce (Done by Deer), manuály 5712643306351, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.