Info o Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace - hodnocení a parametry

Informace: Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace Foto, video Cpress

Popis produktu: Kniha Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace:Vydejte se na výpravu po utajených krajinách lidského těla a zkuste jej odhalit vlastním neotřelým způsobem. Fotografický akt je sice velmi populární, ale také obtížný žánr – nechte se tedy inspirovat prací profesionálů a osvojte si nezbytné postupy, aby se i na vašich snímcích objevilo něco víc než jen prvoplánová nahota. Zkušený fotograf prosazuje neakademický a moderní přístup, který vám představí na celé řadě výjimečných záběrů. Kniha vás pak provede nejen nezbytnými základy kompozice, svícení, pózování a postprodukce, ale především vám pomůže při hledání jedinečného přístupu k umělecké interpretaci. Na závěr se pak v rozhovorech s několika mistry oboru dočtete, jak probíhá fotografování pod jejich vedením a jakým způsobem o své práci přemýšlí. V knize se mimo jiné dozvíte jak: Rozumět klasickým i netradičním způsobům zobrazování těla Komponovat, nasvítit scénu a zvolit vhodné barevné podání Hledat modely a komunikovat s nimi během fotografování Vybrat fotografickou techniku a využít její vlastnosti na maximum Zpracovat pořízené snímky v počítači pro tisk a další použití O autorovi: Louis Benjamin se kromě fotografování aktů věnuje především uměleckým portrétům a reklamním snímkům. Bohaté zkušenosti využívá jako lektor kurzů o fotografických technikách, které vede na proslulé akademii International Center of Photography v New Yorku. Jeho fotografie jsou součástí sbírek řady galerií a pravidelně se s nimi také účastní prestižních soutěžních přehlídek.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace za skvělou cenu 335 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Foto, video na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace

Lukáš
Pro mé potřeby je Cpress Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace skvělá volba v kategorii Foto, video.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace Cpress - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace Cpress na zahradu

Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace Foto, video Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cpress, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 335 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cpress
- číslo EAN 9788025131992 z výroby
- produkt je v kategorii Foto, video


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace Foto, video
Cena zboží
335 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Foto, video Cpress

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Velká kniha fotografování aktů: Praktické postupy a umělecká inspirace) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cpress), manuály 9788025131992, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.