Info o Veľká japonská kuchárka - hodnocení a parametry

Informace: Veľká japonská kuchárka Národní, regionální kuchařky Fragment

Popis produktu: Kniha Veľká japonská kuchárka: Pre všetkých milovníkov ázijskej kuchyne je tu naša Veľká japonská kuchárka. Zoznámi vás s najobľúbenejšími receptami a naučí vás ich pripravovať krok za krokom. Okrem obľúbených sushi prináša aj mnohé ďalšie špeciality. Dozviete sa, ako pripravovať ryby, ryžu či zeleninu a veľa iných užitočných rád a informácií, ktoré vám zjednodušia varenie. Na knihe spolupracovali špičkoví japonskí kuchári, ktorí vám predvedú svoje majstrovstvo a naučia vás základy tejto obľúbenej kuchyne. Knihu odporúča Tomio Okamura.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Veľká japonská kuchárka za skvělou cenu 333 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Veľká japonská kuchárka

Lukáš
Pro mé potřeby je Fragment Veľká japonská kuchárka skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Veľká japonská kuchárka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Veľká japonská kuchárka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Veľká japonská kuchárka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Veľká japonská kuchárka Fragment - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Veľká japonská kuchárka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Veľká japonská kuchárka Fragment na zahradu

Veľká japonská kuchárka Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Veľká japonská kuchárka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Fragment, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 333 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Veľká japonská kuchárka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fragment
- číslo EAN 9788080897260 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Veľká japonská kuchárka Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
333 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Fragment

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Veľká japonská kuchárka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fragment), manuály 9788080897260, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.