Info o VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná - hodnocení a parametry

Informace: VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná Žárovky VEHO

Popis produktu: LED žárovka VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná: Úsporná Veho Kasa LED žárovka s dlouhou výdržíKvalitní a příjemné osvětlení patří do základní výbavy každé místnosti. Veho přichází s moderní Bluetooth LED žárovkou nabízející výkon 5 wattů (převodem odpovídá 40 wattům), která vydrží až 15 000 hodin svícení s nízkou spotřebou energie. Žárovka má patici GU10 a při průměrném používání 3 až 4 hodiny denně by vám měla sloužit až 15 let. Navíc si můžete nastavit libovolnou barvu osvětlení, k dispozici jsou bílý i žlutý odstín světla a 16 miliónů stmívatelných barev. Nastavení lze také uložit a následně žárovku ovládat prostřednictvím mobilní aplikace Kasa dostupné pro iOS a Android. Snadno si tak vyladíte to pravé, tlumené osvětlení pro pohodovou večerní atmosféru. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! >Bezdrátové ovládání pro maximální pohodlíVeho vynalezl speciální aplikaci pro řízení osvětlení přes mobilní telefon nebo tablet. S touto aplikací můžete předem vytvořit harmonogram svícení na 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a pak už se o nic nestarat. V aplikaci si také lehce předvolíte skupiny místností nebo nálad, které lze zapínat i měnit opravdu jednoduše. Sami si nastavíte, kdy potřebujete světlo vypnout či ztlumit a Bluetooth LED žárovka Veho Kasa se podle vašeho plánu zařídí. Tato praktická technologie ovládání přes smartphone vám ušetří čas i práci s neustálým štelováním správného osvětlení. Nejvíce ji asi ocení domácnosti s malými dětmi, skvěle se hodí ale i tehdy, když třeba večer odcházíte z domu a chcete, aby se světla sama vypnula v určitou hodinu. Vsaďte na Veho Kasa a udělejte krok dopředu k ještě chytřejší domácnosti.Rychlé a spolehlivéStačí pouhý dotyk vašeho telefonu, případně tabletu se systémem Android nebo iOS a můžete ovládat až 32 různých jednotek. Jistě vás potěší i možnost ovládání automatického, které je ještě o něco jednodušší. Aplikace Veho Kasa nabízí jak nepřetržité ovládání osvětlení, tak plánování automatického zapnutí / vypnutí. Díky tomu se světlo zvládne samo vypínat na noc nebo se zapnout v určitý čas. Žárovka od Veho se zkrátka plně přizpůsobí vašim potřebám. V aplikaci si snadno přednastavíte skupiny místností a nálad tak, aby dokonale vyhovovaly činnostem, k nimž potřebujete rozdílné osvětlení. Propojení mobilního zařízení s osvětlením probíhá přes bezdrátovou Bluetooth technologii 4.0. Aplikace je kompatibilní se systémy Android verze 4.3+ a iOs 6.0 a vyšší.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná za skvělou cenu 659 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žárovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná

Lukáš
Pro mé potřeby je VEHO VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná skvělá volba v kategorii Žárovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná VEHO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná VEHO na zahradu

VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná Žárovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada VEHO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 659 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VEHO
- číslo EAN 0040232924194 z výroby
- produkt je v kategorii Žárovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná Žárovky
Cena zboží
659 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Žárovky VEHO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (VEHO KASA LED žárovka GU10 VKB-004-GU10 barevná) potřebujete dokumentaci od výrobce (VEHO), manuály 0040232924194, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.