Info o VeGA 752 SXH GCV 5in1 - hodnocení a parametry

Informace: VeGA 752 SXH GCV 5in1 Rotační VeGA

Popis produktu: Benzínová sekačka VeGA 752 SXH GCV 5in1: Máte na zahradě pěstěný trávník, o který se s láskou staráte, a rádi prosytíte vzduch vůní čerstvě posekané trávy? Rotační benzinová sekačka VeGA 752 SXH GCV s vlastním pojezdem a šíří záběru 51 cm je ideálním pomocníkem při údržbě středně velkých travních ploch a hůře dostupných míst - například svahů. Snadno se po trávníku pohybuje za pomoci širokých, plastových koleček a vlastního pojezdu. U sekačky VeGA 752 SXH GCV si můžete vybrat, zda trávu sbírat do koše, mulčovat, odhodit na stranu anebo vyřádkovat. Zároveň lze za pomoci jediné páky jednoduše nastavit výšku sečení v 5 polohách od 25 do 75 mm. S rotační sekačkou VeGA 752 SXH GCV se i pro vás stane údržba zahrady radostí. Klíčové vlastnosti sekačky VeGA 752 SXH GCVBenzinová rotační sekačka s kvalitním motoremŠíře záběru 51 cmVariabilnost použití - sbírání do koše, mulčování, odhození na stranu či za sekačkuVlastní pojezd a koš s objemem 70 lNastavitelná výška sečení (25–75 mm)Sklopné, výškově nastavitelné madlo s praktickým držákemOdolné ocelové šasi ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží VeGA 752 SXH GCV 5in1 za skvělou cenu 11 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - VeGA 752 SXH GCV 5in1

Lukáš
Pro mé potřeby je VeGA VeGA 752 SXH GCV 5in1 skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt VeGA 752 SXH GCV 5in1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého VeGA 752 SXH GCV 5in1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu VeGA 752 SXH GCV 5in1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka VeGA 752 SXH GCV 5in1 VeGA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o VeGA 752 SXH GCV 5in1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží VeGA 752 SXH GCV 5in1 VeGA na zahradu

VeGA 752 SXH GCV 5in1 Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace VeGA 752 SXH GCV 5in1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada VeGA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

VeGA 752 SXH GCV 5in1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VeGA
- číslo EAN 8595557906100 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

VeGA 752 SXH GCV 5in1 Rotační
Cena zboží
11 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační VeGA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (VeGA 752 SXH GCV 5in1) potřebujete dokumentaci od výrobce (VeGA), manuály 8595557906100, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.