Info o VeGA 404 SDX - hodnocení a parametry

Informace: VeGA 404 SDX Rotační VeGA

Popis produktu: Benzínová sekačka VeGA 404 SDX: Máte na zahradě pěstěný trávník, o který se s láskou staráte, a rádi prosytíte vzduch vůní čerstvě posekané trávy? Rotační benzinová sekačka VeGA 404 SDX s vlastním pojezdem a šíří záběru 40 cm je ideálním pomocníkem při údržbě menších travních ploch a zahrad. Snadno se po trávníku pohybuje za pomoci širokých, plastových koleček a vlastního pojezdu. U sekačky VeGA 404 SDX lze jednoduše nastavit výšku sečení v 5 polohách od 25 do 75 mm. S rotační sekačkou VeGA 404 se i pro vás stane údržba zahrady radostí. Klíčové vlastnosti sekačky VeGA 404 SXHEBenzinová rotační sekačka s kvalitním motoremŠíře záběru 40 cmVlastní pojezd a koš s objemem 50 lNastavitelná výška sečení (25–75 mm)Sklopné, výškově nastavitelné madloOdolné ocelové šasi ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží VeGA 404 SDX za skvělou cenu 4 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - VeGA 404 SDX

Lukáš
Pro mé potřeby je VeGA VeGA 404 SDX skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt VeGA 404 SDX od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého VeGA 404 SDX}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu VeGA 404 SDX mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka VeGA 404 SDX VeGA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o VeGA 404 SDX, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží VeGA 404 SDX VeGA na zahradu

VeGA 404 SDX Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace VeGA 404 SDX i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada VeGA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

VeGA 404 SDX na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VeGA
- číslo EAN 8595557905233 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

VeGA 404 SDX Rotační
Cena zboží
4 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační VeGA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (VeGA 404 SDX) potřebujete dokumentaci od výrobce (VeGA), manuály 8595557905233, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Rotační - Zobrazit další produkty