Info o Včelí vosk - hodnocení a parametry

Informace: Včelí vosk Hobby Metafora, s.r.o.

Popis produktu: Kniha Včelí vosk: Včelí vosk je zázrak včelího úlu. Včely jej používají k vytváření pláství, v nichž se líhnou a vyvíjejí larvy. Vy z něj můžete zhotovit cokoliv, od svíček, přes balzám na rty až po dekorační látku. Věděli jste, že včelí vosk je voděodolný... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Včelí vosk za skvělou cenu 263 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Včelí vosk

Lukáš
Pro mé potřeby je Metafora, s.r.o. Včelí vosk skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Včelí vosk od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Včelí vosk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Včelí vosk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Včelí vosk Metafora, s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Včelí vosk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Včelí vosk Metafora, s.r.o. na zahradu

Včelí vosk Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Včelí vosk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Metafora, s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 263 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Včelí vosk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Metafora, s.r.o.
- číslo EAN 9788073595456 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Včelí vosk Hobby
Cena zboží
263 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Metafora, s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Včelí vosk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Metafora, s.r.o.), manuály 9788073595456, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.