Info o Včelaření od jara do zimy - hodnocení a parametry

Informace: Včelaření od jara do zimy Ostatní Grada

Popis produktu: Kniha Včelaření od jara do zimy:Praktický ilustrovaný průvodce chovem včel během všech ročních obdobíBohatě ilustrovaná kniha vás díky srozumitelným textům, stovce kreseb a mnoha fotografiím naučí, co a jak máte správně dělat u včel během celého roku. Vysvětlí vám vazby včel na okolní přírodu a počasí v průběhu střídajících se ročních dob, naučí vás, jak se o včelstva starat, aby se nenarušoval jejich přirozený životní cyklus, jak získat med a ostatní včelí produkty.V první – obecnější či teoretické – části se seznámíte s biologií včely, odbornými termíny, úlovými sestavami, nezbytným včelařským vybavením a také s nemocemi, které poškozují včelstva. Hlavní a zásadní je ale praktická část rozdělená na čtyři roční období. V jednotlivých kapitolách vám autor vysvětlí konkrétní úkony, které musíte udělat v průběhu roku.Témata jsou rozčleněna na dvojstrany, bohatě ilustrovaná a v zájmu srozumitelnosti opatřená i fotografiemi z autorova archivu. Důležité jsou informace o nemocech včel, zejména varoóze, největší hrozbě našich včelstev, i o nutných a účinných opatřeních proti nim. Kniha je koncipována velmi prakticky a vychází z dlouholetých včelařských zkušeností autora.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Včelaření od jara do zimy za skvělou cenu 215 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Včelaření od jara do zimy

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Včelaření od jara do zimy skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Včelaření od jara do zimy od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Včelaření od jara do zimy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Včelaření od jara do zimy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Včelaření od jara do zimy Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Včelaření od jara do zimy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Včelaření od jara do zimy Grada na zahradu

Včelaření od jara do zimy Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Včelaření od jara do zimy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 215 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Včelaření od jara do zimy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027103652 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Včelaření od jara do zimy Ostatní
Cena zboží
215 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Včelaření od jara do zimy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027103652, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.