Info o Vaříme pro miminka - hodnocení a parametry

Informace: Vaříme pro miminka Výživa kojenců a dětí Vašut

Popis produktu: Kniha Vaříme pro miminka:Zdravý jídelníček v prvním roce životaKdyž děťátko přijde na svět, ještě není „hotové“. Potřebuje mateřské mléko nebo umělé kojenecké mléko, aby dobře rostlo. Ale už od začátku pátého měsíce mu samotné mléko přestává stačit. A v tu chvíli nastává čas na první kaše. Nejprve je to jen pár lžiček, ale postupně se z příkrmů stanou tři pravidelná jídla. A s prvními narozeninami bude vaše dítě plnohodnotným spolustolovníkem. Vyplatí se dítěti od začátku vařit čerstvá a pestrá jídla. Ochutná tak jejich opravdovou chuť a bude se učit zdravým stravovacím návykům v rodině. Navíc, co prospívá dítěti, přijde vhod i vám. Proto najdete v této knize vedle dětských kaší také jídla, která může jíst celá rodina – jen dětská porce bude bez soli a koření. Přirozeným způsobem se tak vaše dítě naučí jíst pestrou paletu chutí a vy se naučíte vařit z čerstvých surovin. V každém případě právě v tomto období pokládáte základní kameny zdravé a chutné rodinné kuchyně, která bude vaše dítě provázet celým životem a vám všem přinese mnoho hezkých společných chvil. Proto vám přejeme vždy dobrou chuť – a je jedno, jestli vaří máma, nebo táta.Každý recept je alespoň třikrát vyzkoušený.Napsali o knize Vaříme pro miminkaOceňuji souhrn podstatných informací v úvodní části knihy. Také se mi líbily recepty ,,pro oba, tedy recepty na taková jídla, která budou chutnat velkým jedlíkům a po rozmixování také miminku. Hned bych se pustila do vaření...hodnocení na databazeknih.cz... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Vaříme pro miminka za skvělou cenu 125 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Výživa kojenců a dětí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vaříme pro miminka

Lukáš
Pro mé potřeby je Vašut Vaříme pro miminka skvělá volba v kategorii Výživa kojenců a dětí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vaříme pro miminka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vaříme pro miminka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vaříme pro miminka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vaříme pro miminka Vašut - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vaříme pro miminka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vaříme pro miminka Vašut na zahradu

Vaříme pro miminka Výživa kojenců a dětí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vaříme pro miminka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vašut, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 125 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vaříme pro miminka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vašut
- číslo EAN 9788075410399 z výroby
- produkt je v kategorii Výživa kojenců a dětí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vaříme pro miminka Výživa kojenců a dětí
Cena zboží
125 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Výživa kojenců a dětí Vašut

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vaříme pro miminka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vašut), manuály 9788075410399, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.