Info o Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom - hodnocení a parametry

Informace: Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom Zdravá, štíhlá kuchyně Brána

Popis produktu: Kniha Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom: Ak ste boli doteraz zvyknutý spoliehať sa na hotové jedlá, možno si pri varení nebude dosť istý sami sebou alebo nebudete poznať dostatok jedál, na ktoré by ste sa mohli spoľahnúť. Táto knihy vám dodá sebadôveru a odvahu k tomu, aby ste varili bez stresu. Recepty sú jednoduché, moderné, majú medzinárodný charakter a rozhodne nijako netrpia užitím alternatívnych ingrediencií. Kniha je určená nie len ľuďom, ktorí trpia alergiou na pšenicu, lepok a mliečne výrobky, ale aj tým, ktorí chcú vyznávať zdravý životný štýl. Ponúka recepty na slané aj sladké pokrmy aj recepty pre zvláštne príležitosti - od Vianoc a narodenín až po večierky pre hostí... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom za skvělou cenu 291 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zdravá, štíhlá kuchyně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom

Lukáš
Pro mé potřeby je Brána Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom skvělá volba v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom Brána - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom Brána na zahradu

Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom Zdravá, štíhlá kuchyně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Brána, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 291 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Brána
- číslo EAN 9788075840424 z výroby
- produkt je v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom Zdravá, štíhlá kuchyně
Cena zboží
291 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zdravá, štíhlá kuchyně Brána

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Varíme bez pšenice, lepku a laktózy: 100 receptov krok za krokom) potřebujete dokumentaci od výrobce (Brána), manuály 9788075840424, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.