Info o V-Garden Židle VeGa Valencia - hodnocení a parametry

Informace: V-Garden Židle VeGa Valencia Židle a křesla V-GARDEN

Popis produktu: ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží V-Garden Židle VeGa Valencia za skvělou cenu 7 734 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - V-Garden Židle VeGa Valencia

Lukáš
Pro mé potřeby je V-GARDEN V-Garden Židle VeGa Valencia skvělá volba v kategorii Židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt V-Garden Židle VeGa Valencia od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého V-Garden Židle VeGa Valencia }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu V-Garden Židle VeGa Valencia mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka V-Garden Židle VeGa Valencia V-GARDEN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o V-Garden Židle VeGa Valencia , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží V-Garden Židle VeGa Valencia V-GARDEN na zahradu

V-Garden Židle VeGa Valencia        Židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace V-Garden Židle VeGa Valencia i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada V-GARDEN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 734 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

V-Garden Židle VeGa Valencia na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce V-GARDEN
- číslo EAN 8595557903475 z výroby
- produkt je v kategorii Židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

V-Garden Židle VeGa Valencia        Židle a křesla
Cena zboží
7 734 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Židle a křesla V-GARDEN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (V-Garden Židle VeGa Valencia ) potřebujete dokumentaci od výrobce (V-GARDEN), manuály 8595557903475, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Židle a křesla - Zobrazit další produkty