Info o V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe - hodnocení a parametry

Informace: V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe Sety V-GARDEN

Popis produktu: Zahradní nábytek V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe: V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe je zahradním nábytkem, který je ideální volbou na terasy, zahrady i pro použití na zahrádkách restaurací. Stolová sestava obsahující stůl a 4 polohovatelná skládací křesla je vyrobená z tahokovu a vyznačuje se precizním zpracováním a zajímavým designem. Nábytek je opatřený speciální čtyřvrstvou povrchovou úpravou s NANO technologií a UV ochranným filtrem, které zajišťují jeho bezúdržbový charakter a možnost použití i ve vlhkém prostředí. Speciální NANO technologie nanášení barvy zahrnuje fosforovou vrstvu, keramickou konzervační vrstvu, vrstvu se složkou barvy a polyesterovou UV vrstvu. Díky tomu je V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe velmi odolným zahradním nábytkem, který je speciálně navržený pro venkovní použití. Klíčové vlastnosti V-Garden VeGa ZINGST 4 de LuxeZahradní nábytek určený pro venkovní použitíV-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe vhodný na terasy, zahrady, zahrádky restauracíStolová sestava obsahující stůl a 4 polohovatelná skládací křeslaVyrobena z tahokovuPrecizní zpracování a zajímavý designČtyřvrstvá povrchová úprava s NANO technologií a UV filtremMožnost použití i ve vlhkém prostředíBezúdržbový charakterOdolné vůči vodě, slunci, mrazuBarevné provedení: šedé Praktický a odolnýZahradní nábytek V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe vyniká svými praktickými vlastnostmi a také vysokou odolností vůči vodě, mrazu, slunci i povětrnostním podmínkám. Je ideálním typem nábytku pro externí použití. Židle i stůl jsou opatřeny výpletem s oky, který se vyznačuje vysokou pevností a rovněž odolností. Stolová sestava se skvěle hodí na zahrady, zahrádky i terasy a zajistí příjemné posezení s přáteli i rodinou. Rozměry stolu:140 × 90 × 71 cm Rozměry židle:105 × 65 × 60 cm Hmotnost stolu:22 kg Hmotnost židle:12 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe za skvělou cenu 16 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe

Lukáš
Pro mé potřeby je V-GARDEN V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe skvělá volba v kategorii Sety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe V-GARDEN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe V-GARDEN na zahradu

V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe Sety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada V-GARDEN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce V-GARDEN
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe Sety
Cena zboží
16 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sety V-GARDEN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (V-Garden VeGa ZINGST 4 de Luxe) potřebujete dokumentaci od výrobce (V-GARDEN), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.