Info o V-Garden VeGa PRINCE 4 - hodnocení a parametry

Informace: V-Garden VeGa PRINCE 4 Sety V-GARDEN

Popis produktu: Zahradní nábytek V-Garden VeGa PRINCE 4: V-Garden VeGa PRINCE 4 je luxusním masivním zahradním nábytkem s velmi atraktivním designem, který je vhodný pro použití na zahradách, v pergolách, stejně jako v restauracích či kempech. Stolová sestava obsahuje stůl a 4 skládací křesla. Vyrobena je z exotického dřeva Akácie, které je odolné stárnutí i poškození. Vyznačuje se rovněž velkou tvrdostí, dlouhou životností a unikátní kresbou, díky čemuž je každý kousek skutečný originál. Stolová sestava se pyšní robustní a ergonomickou konstrukcí a velmi precizním zpracováním. V-Garden VeGa PRINCE 4 se svým designem hodí do moderních i klasicky zařízených interiérů i exteriérů. Klíčové vlastnosti V-Garden VeGa PRINCE 4Luxusní masivní zahradní nábytekObsahuje stůl a 4 skládací křeslaV-Garden VeGa PRINCE 4 je vyrobený z dřeva AkácieOdolné stárnutí a poškozeníVelká tvrdost, dlouhá životnostUnikátní kresba dřevaRobustní a ergonomická konstrukceVelmi precizní zpracováníBarevné provedení: hnědé Rozměry stolu:120 × 75 × 72 cm Rozměry židle:94 × 60 × 55 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží V-Garden VeGa PRINCE 4 za skvělou cenu 5 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - V-Garden VeGa PRINCE 4

Lukáš
Pro mé potřeby je V-GARDEN V-Garden VeGa PRINCE 4 skvělá volba v kategorii Sety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt V-Garden VeGa PRINCE 4 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého V-Garden VeGa PRINCE 4}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu V-Garden VeGa PRINCE 4 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka V-Garden VeGa PRINCE 4 V-GARDEN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o V-Garden VeGa PRINCE 4, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží V-Garden VeGa PRINCE 4 V-GARDEN na zahradu

V-Garden VeGa PRINCE 4 Sety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace V-Garden VeGa PRINCE 4 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada V-GARDEN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

V-Garden VeGa PRINCE 4 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce V-GARDEN
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

V-Garden VeGa PRINCE 4 Sety
Cena zboží
5 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sety V-GARDEN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (V-Garden VeGa PRINCE 4) potřebujete dokumentaci od výrobce (V-GARDEN), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.