Info o V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 - hodnocení a parametry

Informace: V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 Sety V-GARDEN

Popis produktu: Zahradní nábytek V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6: V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 představuje luxusní masivní zahradní nábytek určený do exteriérů, interiérů a skvěle se hodí také jako posezení do pergol. Set obsahuje stůl a 6 křesel vyrobených z exotického dřeva Meranti. Meranti je jedním z nejkvalitnějších tropických materiálů, který vyniká svojí originální červeno-hnědou barvou, trvanlivostí, vysokou tvrdostí a dlouhou životností. Přesně tyto vlastnosti poté přenáší na zahradní nábytek, který je navíc povrchově upravený bezbarvým teakovým olejem. Ten jej chrání před vysušením, vodou, škůdci i drobným poškozením. Díky přírodnímu materiálu, který je pro výrobu V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 použit, je každý kousek naprostý originál s unikátní kresbou dřeva i jeho zabarvením. Klíčové vlastnosti V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6Luxusní zahradní nábytekUrčený do exteriérů, interiérů i pergolSet obsahující stůl a 6 křeselV-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 vyrobený z tropického dřeva MerantiVysoká tvrdost, trvanlivost a dlouhá životnostPovrchová úprava teakovým olejemChrání nábytek před vodou i poškozenímRobustní konstrukceBarevné provedení: červeno-hnědé Atraktivní design a robustní konstrukceV-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 vyniká nejen atraktivním designem, ale rovněž svojí robustní a ergonomickou konstrukcí a precizním zpracováním. Robustní konstrukce zajistí jeho maximálně možnou stabilitu, precizní zpracování dřeva Meranti zase odolnost proti povětrnostním podmínkám. Zahradní nábytek je vhodný pro domácí i komerční použití. Skvěle se bude vyjímat nejen na zahradách domů, ale rovněž v restauracích či kempech. Rozměry stolu:180 × 90 × 74 cm Rozměry židle:87 × 64 × 61 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 za skvělou cenu 9 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6

Lukáš
Pro mé potřeby je V-GARDEN V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 skvělá volba v kategorii Sety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 V-GARDEN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 V-GARDEN na zahradu

V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 Sety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada V-GARDEN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce V-GARDEN
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6 Sety
Cena zboží
9 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sety V-GARDEN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (V-Garden VeGa Meranti Victoria set 6) potřebujete dokumentaci od výrobce (V-GARDEN), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.