Info o Uzeninové delikatesy - hodnocení a parametry

Informace: Uzeninové delikatesy Tématické kuchařky Cpress

Popis produktu: Kniha Uzeninové delikatesy:Chorizo, prosciutto, anglická slanina, parmská šunka, pancetta, mortadella… Výběr těch nejlahodnějších uzenin z různých koutů Evropy potěší každého labužníka. A pokud víte, jak na ně, požitek se ještě znásobí. Přečtěte si tedy, jak a s čím luxusní uzeniny kombinovat, jak je podávat i jak z nich vytvořit delikátní pokrmy, kterými jistě uchvátíte všechny své známé. Dopřejte svým chuťovým buňkám hříšné pohlazení a rozehrajte chuťové zážitky, za něž by se nemuseli stydět ani ti nejvyhlášenější kuchaři.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Uzeninové delikatesy za skvělou cenu 408 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Uzeninové delikatesy

Lukáš
Pro mé potřeby je Cpress Uzeninové delikatesy skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Uzeninové delikatesy od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Uzeninové delikatesy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Uzeninové delikatesy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Uzeninové delikatesy Cpress - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Uzeninové delikatesy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Uzeninové delikatesy Cpress na zahradu

Uzeninové delikatesy Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Uzeninové delikatesy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cpress, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 408 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Uzeninové delikatesy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cpress
- číslo EAN 9788026418078 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Uzeninové delikatesy Tématické kuchařky
Cena zboží
408 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Cpress

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Uzeninové delikatesy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cpress), manuály 9788026418078, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.