Info o Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion - hodnocení a parametry

Informace: Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion Vybavení koupelny Orion

Popis produktu: Box s víčkem na uložení zubní protézy, slouží zároveň jako nádoba na čistící roztoky. Součástí je kartáček se dvěma čistícími plochami pro dočištění umělého chrupu. Lze ji použít i na vyjímatelná rovnátka, jenž jsou používána na noc k jemné korekci chrupu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion za skvělou cenu 109 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion Orion na zahradu

Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 109 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 8592381121297 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion Vybavení koupelny
Cena zboží
109 Kč
Dostupnost
07.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Uzavíratelný box na zubní protézu s kartáčkem Orion) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 8592381121297, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.