Info o Urbalive vermikompostér, sv. zelená - hodnocení a parametry

Informace: Urbalive vermikompostér, sv. zelená Vermikompostéry Plastia

Popis produktu: Vermikompostér Urbalive vermikompostér, sv. zelená: Vermikompostér Urbalive představuje praktickou multifunkční nádobu, která je určená ke kompostování zbytků potravin v domácnostech. Díky ní získáte vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i domácích rostlin. Mezi její přednosti patří kvalitní technologické zpracování i moderní design. Ten se soustředí především na praktické vlastnosti, snadnou údržbu a čištění a zajištění hladkého zpracování odpadu bez zápachu a plísně. Bio odpad se na vermikompost promění za pomocí žížal, které zaručí domácí kompostování. Vermikompostér Urbalive je nenáročným pomocníkem pro tvorbu kvalitního hnojiva, který můžete umístit na terasu či chodbu vašeho domu. Klíčové vlastnosti Urbalive vermikompostéru, sv. zelenáMultifunkční nádobaUrčená pro kompostování zbytků potravin v domácnostiDíky vermikompostéru Urbalive získáte kvalitní organické hnojivoKvalitní technologické zpracováníModerní designPraktické vlastnosti a snadné čištěníZpracování bio odpadu bez zápachu a plísněDomácí kompostování za pomoci žížalVermikompostér vyžaduje teplotu v rozmezí 5 °C až 25 °CBarevné provedení: světle zelené Jak vermikompostér fungujeVermikompostér Urbalive funguje na principu proměny bio odpadu v kvalitní organické hnojivo za pomoci žížal. Pro to je zapotřebí do něj přidávat jen takové věci, které jsou pro tuto proměnu vhodné. Zbytky zeleniny a ovoce, slupky od brambor, čajové sáčky, kávová sedlina, vaječné skořápky, suché pečivo, zbytky rostlin, papírové ubrousky, to vše jsou ideální potraviny a předměty pro kompostér. Do vermikompostéru naproti tomu nepatří mléčné a masné výrobky, kosti, sádlo, olej a chuťově výrazné potraviny. Budete-li se držet těchto základních pravidel, získáte vysoce kvalitní organické hnojivo. Praktické vybaveníVermikompostér Urbalive obsahuje praktické vybavení, aby příprava na kompostování a následnou proměnu na hnojivo byla co nejjednodušší. Víko s dřevěným madlem, dvě patra, spodní díl, vypouštěcí ventil, mřížka s textilií, 4 dřevěné nohy a 4 vruty, to vše je jeho součástí. Pro ještě snazší manipulaci vám přijde vhod také lopatka, rukavice a lepová deska. Vermikompostér Urbalive je jednoduše skvělým praktickým pomocníkem, díky kterému získáte velmi kvalitní organické hnojivo pro vaše rostliny. Rozměry:60,5 × 50,5 × 38 cm Hmotnost:6,17 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Urbalive vermikompostér, sv. zelená za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vermikompostéry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Urbalive vermikompostér, sv. zelená

Lukáš
Pro mé potřeby je Plastia Urbalive vermikompostér, sv. zelená skvělá volba v kategorii Vermikompostéry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Urbalive vermikompostér, sv. zelená od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Urbalive vermikompostér, sv. zelená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Urbalive vermikompostér, sv. zelená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Urbalive vermikompostér, sv. zelená Plastia - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Urbalive vermikompostér, sv. zelená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Urbalive vermikompostér, sv. zelená Plastia na zahradu

Urbalive vermikompostér, sv. zelená Vermikompostéry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Urbalive vermikompostér, sv. zelená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Plastia, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Urbalive vermikompostér, sv. zelená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Plastia
- číslo EAN 8590415007746 z výroby
- produkt je v kategorii Vermikompostéry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Urbalive vermikompostér, sv. zelená Vermikompostéry
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vermikompostéry Plastia

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Urbalive vermikompostér, sv. zelená) potřebujete dokumentaci od výrobce (Plastia), manuály 8590415007746, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Vermikompostéry - Zobrazit další produkty