Info o Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz - hodnocení a parametry

Informace: Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz Foto, video Computer Press

Popis produktu: Kniha Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz:Chcete se naučit upravovat vaše fotografie v programu Adobe Photoshop, ale nevíte jak začít? Tento videokurz vás názorně provede všemi potřebnými technikami od naprostých základů až po pokročilé úpravy. Všechny postupy nevyžadují žádné předchozí znalosti a můžete je pohodlně krok za krokem sledovat na obrazovce monitoru. Videokurz se skládá z deseti lekcí různé náročnosti. Naučíte se vše podstatné od základní orientace v prostředí Photoshopu, přes opravy nepovedených fotografií, úpravy barev a retušování portrétů až po přesunutí objektů na jiné pozadí nebo přidávání speciálních efektů. Všechny postupy si můžete ihned vyzkoušet na pracovních souborech, které jsou společně s videonávody na přiloženém DVD. S videokurzem se dozvíte, jak: – Se zorientovat v pracovním prostředí Photoshopu – Bezpečně ukládat fotografie do různých formátů – Oříznout a otočit snímky a měnit jejich velikost – Opravovat nejčastější problémy – Pracovat s výběry a přesouvat objekty na jiné pozadí – Používat modul Camera RAW pro rychlé úpravy – Ovládnout vrstvy, masky a režimy prolnutí – Retušovat portréty jako profesionálové – Přidávat speciální efekty, text a rámečky Prostě vše, co každý začátečník potřebuje k tomu, aby se upravenými fotografiemi mohl pochlubit známým nebo na sociálních sítích. O autorovi: Roman Bureš je jedním z členů týmu Computer Pressu a ve volném čase se zabývá focením a vším kolem něj. S Photoshopem si jako samouk hraje již od verze 6.0 a v poslední době si oblíbil zejména jednoduché jezdce modulu Camera Raw. Kromě Photoshopu CS6 používá k úpravě digitálních fotografií také program Lightroom 5. Postupy byly vybírány tak, aby byly co nejuniverzálnější. Tedy použitelné pro široké spektrum fotografovaných situací i verzí programu Adobe Photoshop. Bez problémů by měly být použitelné v poslední verzi CS6 i cloudové verzi CC. Kompatibilita se staršími verzemi není zaručena.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz za skvělou cenu 258 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Foto, video na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz

Lukáš
Pro mé potřeby je Computer Press Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz skvělá volba v kategorii Foto, video.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz Computer Press - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz Computer Press na zahradu

Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz Foto, video Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Computer Press, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 258 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Computer Press
- číslo EAN 9788025141175 z výroby
- produkt je v kategorii Foto, video


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz Foto, video
Cena zboží
258 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Foto, video Computer Press

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu + DVD: Videokurz) potřebujete dokumentaci od výrobce (Computer Press), manuály 9788025141175, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.