Info o Univerzální držák smartphonu - hodnocení a parametry

Informace: Univerzální držák smartphonu Držáky na mobily Kokiska

Popis produktu: universální držák smartphonů Magnetický držák pro mobilní telefony a smartphone - spolehlivý na téměř jakémkoli povrchu!V případě držáku telefonu je splněno rčení: "malý, ale silný". V dnešní době můžete na vašem smartphonu dělat téměř všechno, máte ho vždycky sebou a nechcete se ho vzdát ani v automobilu. Navigační držák zajišťuje, že se můžete 100%soustředit na provoz. Držák smartphonu pro auta je úsporný, kompaktní, téměř neviditelný a neomezuje výhled. Můžete si také být jisti, že váš mobilní telefon je bezpečný.Přiložený lepicí pás 3M na spodní straně univerzálního držáku zajišťuje nejlepší přilnavost. Mobilní magnetický držák lze snadno namontovat na palubní desku nebo na středovou konzolu. Pak musí být pouze umístěn proti magnet na mobilním telefonu, buď na pouzdru telefonu nebo na zadním krytu uvnitř nebo vně. Silný magnet držáku mobilního telefonu zajišťuje, že vaše zařízení je pevně usazeno, dokonce i při vibracích a nárazu na silnici. Montáž do auta pro Smartphone - individuálně nastavitelná:Díky 360 ° kulovému kloubu lze mobilní telefon otočit všemi směry. Tak můžete vždy najít správnou pozici.Je obtížné si představit vozidlo bez držáku pro smartphony, ale držák s kulovým kloubem toho umí ještě víc. Držák magnetického mobilního telefonu lze také použít v domácnosti, když potřebujete držák mobilního telefonu, ať už v kuchyni, na nočním stolku, v koupelně nebo u psacího stolu.Upozornění:na hladkých a plochých površích je dosaženo nejlepší přilnavostilepicí pásek dobře přimáčkněte k povrchu a počkejte asi 24 hodin před prvním použitím držáku  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Univerzální držák smartphonu za skvělou cenu 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Držáky na mobily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Univerzální držák smartphonu

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Univerzální držák smartphonu skvělá volba v kategorii Držáky na mobily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Univerzální držák smartphonu od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Univerzální držák smartphonu}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Univerzální držák smartphonu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Univerzální držák smartphonu Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Univerzální držák smartphonu, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Univerzální držák smartphonu Kokiska na zahradu

Univerzální držák smartphonu Držáky na mobily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Univerzální držák smartphonu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Univerzální držák smartphonu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410326450 z výroby
- produkt je v kategorii Držáky na mobily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Univerzální držák smartphonu Držáky na mobily
Cena zboží
190 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Držáky na mobily Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Univerzální držák smartphonu) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410326450, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.