Info o Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete - hodnocení a parametry

Informace: Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Oproštěná od zbytečných prvků, aby dala vyniknout nadčasovým křivkám a syté barvě. Pohovka pro tři osoby od francouzské značky Stella Cadente, která byla navržena v Paříži a vyrobena v Evropě, nemá jen za cíl dát prostoru chic nádech, ale také poskytnout co největší pohodlí. Potah pohovky je vyroben z polyesteru a vypolstrován kvalitní a stabilní pěnou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete za skvělou cenu 12 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641451423 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Pohovky
Cena zboží
12 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tyrkysově modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641451423, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.