Info o Tyrkysová utěrka Iris Hantverk - hodnocení a parametry

Informace: Tyrkysová utěrka Iris Hantverk Utěrky Iris Hantverk

Popis produktu: Za příběhem švédské značky Iris Hantverk stojí dvě jména zakladatelů a 14 zaměstnanců. I takto malá firma je schopna celosvětové produkce těch nejlepších materiálů, které jsou ukázkou skvěle zvládnutého řemesla. Pro výrobu produktů jsou použité přírodní materiály, které dbají na nezávadnost a ekologii. A co nás na této značce baví nejvíc? Její řemeslníci jsou zrakově postižení lidé, kteří díky Iris Hantverk dostávají šanci na skvělou práci a lepší život ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tyrkysová utěrka Iris Hantverk za skvělou cenu 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Utěrky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tyrkysová utěrka Iris Hantverk

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Tyrkysová utěrka Iris Hantverk skvělá volba v kategorii Utěrky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tyrkysová utěrka Iris Hantverk od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tyrkysová utěrka Iris Hantverk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tyrkysová utěrka Iris Hantverk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tyrkysová utěrka Iris Hantverk Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tyrkysová utěrka Iris Hantverk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tyrkysová utěrka Iris Hantverk Iris Hantverk na zahradu

Tyrkysová utěrka Iris Hantverk Utěrky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tyrkysová utěrka Iris Hantverk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tyrkysová utěrka Iris Hantverk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511000466 z výroby
- produkt je v kategorii Utěrky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tyrkysová utěrka Iris Hantverk Utěrky
Cena zboží
259 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Utěrky Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tyrkysová utěrka Iris Hantverk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511000466, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.