Info o Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně - hodnocení a parametry

Informace: Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně Pohovky Florenzzi

Popis produktu: Viotti je chic pohovka, která je zároveň nadčasová a přeci jen není jako každá druhá. Jejím posláním ale není jen zkrášlit interiér. Stejně tak je pro ní důležité poskytnout co největší pohodlí. Konstrukce pohovky je vyrobená z masivního bukového dřeva a potah z velmi jemné látky na dotek. Výplň tvoří pružná polyurethanová pěna, která zajistí dokonalé pohodlí až pro tři lidi. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně za skvělou cenu 15 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně

Lukáš
Pro mé potřeby je Florenzzi Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně Florenzzi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně Florenzzi na zahradu

Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Florenzzi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 15 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Florenzzi
- číslo EAN 5902641404566 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně Pohovky
Cena zboží
15 990 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Florenzzi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tyrkysová pohovka pro tři Florenzzi Viotti s opěradlem na levé straně) potřebujete dokumentaci od výrobce (Florenzzi), manuály 5902641404566, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.