Info o TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak - hodnocení a parametry

Informace: TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak TV stolky a sestavy Bonami

Popis produktu: Designový stolek pod TV je skvělým parťákem pro filmové nadšence. Pokud se tedy řadíte mezi milovníky pohodlného sledování z pohovky, zbystřete. Tento kousek je určen pro širokoúhlé televize, ale zároveň má i místo navíc, které můžete využít například pro dekorace či umístění další elektrotechniky. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak za skvělou cenu 2 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky a sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak skvělá volba v kategorii TV stolky a sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak Bonami na zahradu

TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak TV stolky a sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875101195 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky a sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak TV stolky a sestavy
Cena zboží
2 599 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení TV stolky a sestavy Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TV stolek v dekoru dubového dřeva Farfalla Oak) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875101195, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.