Info o TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo - hodnocení a parametry

Informace: TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo TV stolky a sestavy Marckeric

Popis produktu: S Marckeric budete bydlet moderně i prakticky. Tento krasavec je inspirovaný populárním skandinávským stylem bydlení. Duši má ale španělskou, odkud jsou jeho designéři. Ti si dali záležet i na výběru dřeva, abyste si mohli užívat jeho krásu a další benefity opravdu dlouho. Borovicové dřevo Nábytek z borovicového dřeva není jen potěcha pro oko. Byť každý kus je díky své neopakovatelné kresbě originál. Tento typ dřeva je velmi odolný, tudíž se vám po prvním stěhování nerozsype. Borovicové dřevo je navíc antibakteriální a dobře odolává vlhku. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo za skvělou cenu 4 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky a sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo skvělá volba v kategorii TV stolky a sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo Marckeric na zahradu

TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo TV stolky a sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178307507 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky a sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo TV stolky a sestavy
Cena zboží
4 499 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení TV stolky a sestavy Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusdo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178307507, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.