Info o TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá - hodnocení a parametry

Informace: TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá  Stolní fotbálky TUNIRO

Popis produktu: Značka TUNIRO je známá od svého založení v roce 2005 profesionálními domácími fotbálky a nejvyšší radost ze hry a stejně tak pro vynikající cenu v poměru k výkonu. Při vývoji všech komponentů je věnována pozornost dodržování standardů turnaje s ohledem na bezpečnost a hratelnost. Také bylo zapracováno know-how vysoce postavených hráčů fotbalu Bundesligy. Kromě toho jsou všechny stolní fotbálky TUNIRO odpovídajícím způsobem certifikovány podle BTFV (Bayerischer Tischfußballverband). Fotbálek TUNIRO BASIC má hmotnost 75 kg a je vybaven výškově nastavitelnými pogumovanými nohamy. Rukojeti jsou perfektně ergonomické a rukojeti jsou protiskluzové i pro potící se ruku. Hrací tyče značky LONHART jsou bezpečné a nedochází zde k nechtěnému skřípnutí prstu mezi rukojeť a hranu fotbálku. K vyloučení promáčknutí hracího pole, byla již 24 mm silná hrací pole navíc zesílena za pomoci železného kříže ze spodní strany. Kulaté kovové talířové nohy jsou uvnitř duté, vzhledem k malé opěrné ploše mají velmi dobrou stabilitu. Fotbálek je dodáván již s předmontovaným korpusem - stačí jen namontovat nohy a tyče.   Technické údaje: rozměry: 137 x 120 x 93 cm tloušťka stěny: 25 mm hmotnost: 75 kg rozměr branek: 20,5 x 8 cm duté tyče o tloušťce 2,0 mm a průměru 15,9 mm 24 mm tlustá hrací deska z MDF ocelová křížová výztuha pod hracím polem pochromované trubkové výztuhy materiál úchopů: přírodní kaučuk kovová noha s gumovým spodkem vnitřní nárazová ložiska z kovu vnější pouzdro ložisek z ABS plastu   Obsah balení: 1 x stolní fotbal TUNIRO BASIC (částečně sestavený) 1 x TUNIRO míček bílý 1 x TUNIRO míček korkový 1 x výukové video (pouze v německém jazyce)   Náhradní míčky a mnoho dalšího příslušenství najdete v naší nabídce.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá za skvělou cenu 9 957 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Stolní fotbálky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je TUNIRO TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá skvělá volba v kategorii  Stolní fotbálky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá TUNIRO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá TUNIRO na zahradu

TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá  Stolní fotbálky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz TUNIRO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 957 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce TUNIRO
- číslo EAN 4048821717420 z výroby
- produkt je v kategorii  Stolní fotbálky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá  Stolní fotbálky
Cena zboží
9 957 Kč
Dostupnost
(Skladem) 14.08.2020
Doprava
od 1 199 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Stolní fotbálky TUNIRO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TUNIRO BASIC 54116 Stolní fotbal fotbálek - bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (TUNIRO), manuály 4048821717420, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.