Info o Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm - hodnocení a parametry

Informace: Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm Jezírkové dekorace Tuin

Popis produktu: Až do výšky 245 cm se tyčí majestátní větrný mlýn v americkém stylu. V Americe jde o jeden z charakteristických prvků, který nesmí chybět na žádné usedlosti. A čím si zasloužil takovou popularitu? Vyzkoušejte a uvidíte, jako mnoho našich zákazníků, že si tuto zahradní dekoraci také zamilujete. Větrník má díky kuličkovému ložisku tichý provoz.    Technické údaje:   Materiál: ocel / barva:  / stříbrná šedá Průměr kola: 55 cm (kuličkové ložisko) S otvory pro zemní kotvení + 4 kolíky Výška: 245 cm / Požadovaná podlahová plocha: D 64 x Š 64 cm Hmotnost: cca 10 kg   Obsah balení:   1 x větrný mlýn  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm za skvělou cenu 1 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jezírkové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm skvělá volba v kategorii Jezírkové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm Tuin na zahradu

Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm Jezírkové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821474095 z výroby
- produkt je v kategorii Jezírkové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm Jezírkové dekorace
Cena zboží
1 099 Kč
Dostupnost
(Skladem) 11.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Jezírkové dekorace Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin Větrný mlýn stříbřitě šedá - 245 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821474095, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.