Info o Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm - hodnocení a parametry

Informace: Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm Jezírkové dekorace Tuin

Popis produktu: Větrný mlýn červený, 245 cm Obrovský větrník v americkém stylu! Tento větrník je kopií amerických větrných mlýnů, které můžeme ještě dnes najít na mnoha amerických statcích. Má dvojité kuličkové ložisko a zavěšení má rovněž kuličkové ložisko. To mu propůjčuje snadný a tichý provoz. Technické údaje: · Výška: 245 cm · Materiál: lakovaná ocel · Barva: červená · Průměr kola: 55 cm Obsah balení: · 1 x větrný mlýn          ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm za skvělou cenu 1 529 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jezírkové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm skvělá volba v kategorii Jezírkové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm Tuin na zahradu

Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm Jezírkové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 529 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821591761 z výroby
- produkt je v kategorii Jezírkové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm Jezírkové dekorace
Cena zboží
1 529 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Jezírkové dekorace Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin Větrný mlýn červený, 245 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821591761, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.