Info o Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý - hodnocení a parametry

Informace: Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý Stolní fotbálky Tuin

Popis produktu: Stolní fotbálek PROFI tmavě hnědý Tento PROFI stolní fotbal má pevnou konstrukci vyrobenou z MDF, stabilizátory hracího pole, nohy fotbálku mají povrch z chromu aby byl vzhled perfektní. Zaoblené hrany fotbálku chrání před štěpením dřeva a dodávají fotbálku úžasný vzhled! Rozměr hrací plochy odpovídá požadavkům závodní hry. Hřiště má zkosené rohy, takže tam míček nikdy neuvízne a již nebudete muset naklánět celý fotbálek, aby se míček opět rozjel. Fotbálek splňuje veškeré požadavky na profesionální hru.   Technické údaje: barva: tmavě hnědý materiál tělesa: MDF rozměr fotbálku: 140 x 73 x 87 cm  rozměr hrací plochy: 118 x 68 cm rozměr branek: 20 x 8 cm materiál hran a otvoru pro vhazování míčku: chorm nohy jsou výškově nastavitelné pro správné vyrovnání fotbálku klouzavá ložiška - lepší než kuličková, protože jsou odolnější proti opotřebení vzdálenost figurek od hracího hřiště 12mm (odpovídá profesionálním potřebám) hrací tyče jsou duté z oceli s průměrem 15,9mm (5/8") protiskluzové rukojeti   Obsah balení: 1x stolní fotbálek demontovaný s celistvou deskou 4x míček o průměru 35mm 2x počítadla 2x držáky nápojů hmotnost: cca 60 kg 1. karton: 138 x 72 x 60 cm, 29,5 kg 2. karton 92 x 77 x 14 cm, 29,7 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý za skvělou cenu 4 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolní fotbálky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý skvělá volba v kategorii Stolní fotbálky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý Tuin na zahradu

Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý Stolní fotbálky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821595721 z výroby
- produkt je v kategorii Stolní fotbálky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý Stolní fotbálky
Cena zboží
4 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 1 199 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Stolní fotbálky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin PROFI 7312 Stolní fotbálek tmavě hnědý) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821595721, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.