Info o Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý - hodnocení a parametry

Informace: Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý TV stolky a držáky Tuin

Popis produktu: Televizní skleněný stolek NOBLE designe Elegantní televizní stolek se skleněnými černými deskami se stane designovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Maximální zatížení horní poličky je 50 kg, takže je vhodný i pro větší LCD televizory. Do spodních poliček se pohodlně vejdou Vaše přehrávače a ostatní příslušenství, které potřebujete k televizoru. Ve stolku je možné skrytě vést kabely - dejte vale nevzhledné změti kabelů, které hyzdí Vás obývací pokoj. Jednotlivé rozměry naleznete na nákresu u fotografií.   Technické údaje: celkový rozměr: 110 x 50 x 40 cm 8mm skleněné desky z bezpečnostního skla 50 mm hliníkové trubky max. zatížení poličky 50 kg skryté vedení kabelů snadná montáž mezery mezi poličkami: horní 21 cm, dolní 20 cm výška dolní poličky od země: 6 cm   Obsah balení: 1x televizní stolek - demontovaný hmotnost balení: cca 40 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý za skvělou cenu 3 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky a držáky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý skvělá volba v kategorii TV stolky a držáky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý Tuin na zahradu

Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý TV stolky a držáky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821004537 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky a držáky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý TV stolky a držáky
Cena zboží
3 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení TV stolky a držáky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin NOBLE 1281 Televizní skleněný stolek černý) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821004537, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.