Info o Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli - hodnocení a parametry

Informace: Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli Svítidla Tuin

Popis produktu: Solární nástěnné svítidlo Garth. Toto solární nástěnné svítidlo lze umístit v interiéru i exteriéru. Vytváří příjemné světlo, snadno se instaluje a ovládá. Zapíná se automaticky za soumraku, ovládací jednotku lze ovšem kdykoliv vypnout.   Technické parametry: Maximální doba svícení je 8 hodin. Rozměry sluneční lampy: přibližně 9,7 x 12,7 x 14,5 cm Materiál: nerez ocel, plast Speciální vlastnosti:- 2 LED- Označení CE- ROHS schválena... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli za skvělou cenu 579 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli Tuin na zahradu

Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 579 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821405228 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli Svítidla
Cena zboží
579 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin Garth 1524 Solární zahradní nástěnné LED svítidlo z nerez oceli) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821405228, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.