Info o Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod - hodnocení a parametry

Informace: Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod Svítidla Tuin

Popis produktu: Už nemusíte klopýtat zšeřelou zahradou a zakopávat o překážky. Nyní pro vás máme praktické nástěnné solární svítidlo, které vám bezpečně ukáže cestu až do domu. Svítidlo je vodotěsné, je energeticky výhodné a šetří životní prostředí.  Doba svícení činí 6 až 8 hodin a produkt zahrnuje praktický ruční přepínač na zapnutí a vypnutí. Kabel je dlouhý 5 metrů. Technické údaje: Rozměry solárního panelu: cca 16,5 x 17 x 1 cm Rozměry LED osvětlení: cca 23 x 6,5 x 4,8 cm Materiál: plast 5 LED diod Doba svícení: až 8 hodin (na plně nabitou baterii!)   Obsah balení: Šrouby, hmožděnky Německý manuál Solární LED nástěnné svítidlo Baterie: (standardní AA Ni-MH, 600 mA, 1,2 V) již nainstalovány v lampě    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod za skvělou cenu 698 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod Tuin na zahradu

Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 698 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821003080 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod Svítidla
Cena zboží
698 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin Garth 1242 Zahradní LED Solární nástěnné svítidlo 5 LED diod) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821003080, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.