Info o Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek - hodnocení a parametry

Informace: Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

Popis produktu: Vaši sousedé vám budou závidět, když si zabudujete  tuto krásnou velkou korouhvičku vyrobenou z nejkvalitnější mědi ve vaší zahradě nebo na střeše. Je to ruční práce s důrazem na detail, jak vidíte níže. Kohout je 3D . Navíc můžete také sledovat  směr větru. Prostřednictvím rafinovaného stojanu můžete připevnit základnu na plochou i šikmou střechu. Dodané šrouby a otvory v základně zajišťují snadnou instalaci. Samotná montáž je také snadná a rychlá. Kohout je zajištěn svorkou, která zamezuje pádu při  větru. Technické údaje: Celková výška: 133 cm Hmotnost: asi 4 kg Rozměry kohouta: D41 x Š 4 x V 48 cm Délka šipky: 61 cm Šířka směrového ukazatele kompasu: cca 46 cm Výška písmen: přibližně 8 cm Průměr míče: asi 10 cm Stojan: úhel nastavitelný od 0 do 90 ° Rozměry základny: LD26,5 x Š 8 x V 14 cm materiál: Směrový kohout vyrobený z mědi Šipka z mosazi Ocelová tyč pro fixaci a základna z lakované oceli Obsah balení: 1 x korouhvička, rozebraná 1 x stojan Návod ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek Tuin na zahradu

Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821004049 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin Garth 1233 Měděná korouhvička kohoutek) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821004049, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.