Info o Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks - hodnocení a parametry

Informace: Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks Žetony na poker Tuin

Popis produktu: Vhodný k výrobě osobních žetonů na zakázku. Barva: zelená Průměr: 4 cm... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks za skvělou cenu 6 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žetony na poker na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks skvělá volba v kategorii Žetony na poker.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks Tuin na zahradu

Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks Žetony na poker Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4070111 z výroby
- produkt je v kategorii Žetony na poker


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks Žetony na poker
Cena zboží
6 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žetony na poker Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin Flop 4167 Kusový žeton design zelený - 1 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4070111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.